Hi-Media

Autor Wątek: Swiat Kaktusów - zaległe numery i literatura  (Przeczytany 2304 razy)

Eugen

• Moderator
  • Hodowca
  • Reputacja: 16
Swiat Kaktusów - zaległe numery i literatura
« dnia: Październik 30, 2014, 18:11:53 »
Dostałem emalia ma priv:
Dzień dobry

Przede wszystkim pragnę pogratulować wyboru na redaktora naczelnego Świata Kaktusów i życzyć realizacji wszelkich planów wydawniczych.

Postanowiłem do Pana napisać, gdyż jest Pan jedyna osoba, która odpowiedziała na moje ogłoszenie dotyczące archiwalnych numerów ŚK. Za wykazane zainteresowanie bardzo dziękuję. Napisał Pan, że pismo dostępne jest jedynie dla członków PTMK. Jest członkiem towarzystwa, konkretnie oddziału łódzkiego, od ładnych paru lat. Niestety z przerwą. Numery, których poszukuje nie są niestety dostępne w moim oddziale, nawet te całkiem nowe, z lat 2000 i 2008. Nie ma także żadnej osoby, która mogłaby pomóc w pozyskaniu numerów archiwalnych od "centrali".

Czy jako redaktor naczelny, nie orientuje się Pan gdzie mógłbym szukać numerów 1967/1, 1967/3, 1968/1, 1968/2, 1968/3, 2000/1-2, 2008/1 i 2008/2?
Zdaje sobie sprawę, że numery z lat 60-tych będą trudne do zdobycia, ale może te z 2000 i 2008 roku gdzieś jeszcze zalegają.

Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam
Krzysztof

No więc. Po pierwsze jaki tam ze mnie Pan, Genek, Eugen wg uznania.
Ale poważnie mamy przejąć na dniach archiwa, w tym z zaległymi numerami.
Jeszcze się więc nie orientuję jakie skarby zalega kilka piwnic.
Mamy wstępnie ustalone, że należy je udostępnić, niech trafią pod strzechy i dają wiedzę i radość nowym czytelnikom.

Archiwalne numery były już rozdawane na Kaktusiadach, ale to była akcja doraźna. Chcę teraz aby to było otwarte  i nie tylko dla członków PTMK.

Jak przejmę archiwum zamieszczę odpowiednią informację.

Pozdrawiam Eugen

Oficjalne forum Polskiego Towarzystwa Miłośników Kaktusów

Swiat Kaktusów - zaległe numery i literatura
« dnia: Październik 30, 2014, 18:11:53 »