Hi-Media

Autor Wątek: Kaktusy na Forum Ogrodniczym  (Przeczytany 2749 razy)

Eugen

• Moderator
  • Hodowca
  • Reputacja: 16
Kaktusy na Forum Ogrodniczym
« dnia: Czerwiec 09, 2013, 22:12:15 »
Witam
Naszą wystawę kaktusów odwiedziło dużo osób które wyraźnie przyjechały dla zobaczenia wystawionych roślin, oraz na kiermasz.
Wiele osób oglądając kaktusy wykazywało dużą wiedzę, jeden ze spotkanych ma dużą kolekcję Mediolobivi, kilkoro znało mój nik z Forum.
Najbardziej jednak mnie zastanowił fakt, że w większości znali się z naszymi kolegami, którzy naraz w kilka osób zapisali się do naszego Towarzystwa jesienią ubiegłego roku.
Nie dawało mi spokoju, po powrocie z wystawy siadłem do komputera. Otworzyłem stronę kaktusy na FO i sprawa się wyjaśniła.
Muszę uczciwie powiedzieć, już wcześniej Heniu Sobka bardzo zachwalał aktywność kaktusową na FO.
Okazuje się że umawiali się grupą na przyjazdu do Gliwic. Wymiana maili, ustalanie terminów, sposobu dojazdu. Tak było przed Ich przyjazdem na spotkanie jak i teraz przed wystawą
Miło się rozmawia, z entuzjastami którzy często mają podróż łączoną kolej/autobus. Jestem pod wrażeniem. Nasi najnowsi kaktusiarze są już u siebie, kilku nowych deklarowało przyjazd na spotkanie.

Jeszcze jedna refleksja, większość "starych" członków jak i tych "nowych" to ludzie którzy zarazili się  bakcylem przyrody - są kaktusy tillansie, storczyki, rybki itp.

Pozdrawiam Eugen
PTMK O/Sląski

Oficjalne forum Polskiego Towarzystwa Miłośników Kaktusów

Kaktusy na Forum Ogrodniczym
« dnia: Czerwiec 09, 2013, 22:12:15 »

PioRej

• Amator
  • *
  • Reputacja: 0
Odp: Kaktusy na Forum Ogrodniczym
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2013, 05:50:16 »
Genek, jak widać FO i PTMK wspaniale się uzupełniają.
Rośnie liczba użytkowników i członków, co na pewno wszystkich cieszy.
Kolega od mediolobivi to Marek, mieszka blisko mnie.
Chyba ma w tej chwili jedną z najbardziej kompletnych kolekcji(lokalizacje), aczkolwiek bardzo młodą.
Pozwolę sobie wkleić foto z części jego kolekcji, a co niech chłopak będzie sławny. :)

Eugen

• Moderator
  • Hodowca
  • Reputacja: 16
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2013, 08:44:46 »
Masz w pełni rację.
Nie ważne pod jakiej barwy klubowym szalikiem jesteś.
Trzeba tylko pamiętać, Ci innej barwy to też hobbyści.
My spotykamy się bo tak raźniej. Czesi mawiają "ku hromady".

Pozdrawiam
Eugen
PTMK

hen_s

• Członek PTMK
  • Super Hodowca
  • Reputacja: 24
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 10, 2013, 15:12:56 »
A ja tylko żałuję, że Śląsk tak daleko od lubelszczyzny. Ileż przemiłych i zainteresowanych kaktusami ludzi bym poznał osobiście...

Kontakt internetowy to jednak nie to samo co osobiste spotkania przy kaktusach i....  ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2016, 16:48:14 wysłana przez hen_s »