Hi-Media

Autor Wątek: tillandsie w atrakcyjnych cenach  (Przeczytany 5382 razy)

intrepid87

  • Amator
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
tillandsie w atrakcyjnych cenach
« dnia: Czerwiec 18, 2012, 16:27:10 »
witam dzis do zaoferowania mam nastepujace gatunki Tillandsii

Tillandsia argentea - duze -12 zł/ szt
Tillandsia baileyii - małe - 10zł/szt
Tillandsia brachycaulos var. multiflora - 10zł/szt
Tillandsia bulbosa -duze - 13zł/szt
Tillandsia caput-medusae - duze- 15zł/szt
Tillandsia circinata - małe - 10zł/szt
Tillandsia fasciculata - małe -11zł/szt
Tillandsia ionantha var. ionantha - małe -9zł/szt
Tillandsia juncea- mała-11 zł/szt
Tillandsia melanocrater-mała- 12zł/szt
Tillandsia polystachia- mała- 13zł szt
Tillandsia usneoides grey - ostatnie sztuki -porcja 15 zł

Oplątwy doskonale nadaje się do kompozycji, do szklarni ze storczykami, niemal do każdego terrarium (jeśli masz wątpliwości na temat warunków w Twoim terrarium - napisz).

Rośliny można przykleić ostrożnie do pnia, kamienia lub kawałka kory za pomocą kleju silikonowego (glutownica). Zraszamy je delikatną mgiełką dwa lub trzy razy w tygodniu (miękką wodą). Częstość zraszania zależy od wilgotności powietrza w pomieszczeniu (zazwyczaj w zimie jest zbyt sucho i trzeba zraszać częściej) i od temperatury. Raz - dwa razy w miesiącu do wody do zraszania dodajemy słabą dawkę nawozu (stosujemy nawóz do storczyków w stężeniu zmniejszonym do połowy).

Wszystkie oplątwy sprzedawane przez nas w naturalnym środowisku rosną w koronach drzew. Stanowisko może bardzo jasne do półcienia, w lecie także na wolnym powietrzu, w zimie 10-15°C. Ważne jest jednak by ich nie przesuszyć stąd należy zwrócić uwagę czy operacja słoneczna nie jest zbyt silna. Niektóre gatunki przy silniejszym słońcu pięknie się wybarwiają.

rosliny mogą się różnić formą, ilością liści i minimalnie wielkością. Jeśli masz preferencje na temat wielkości np. ze względu na ograniczone miejsce w terrarium napisz!

Rośliny są w doskonałym stanie, wolne od chorób i pasożytów

Mamy w ofercie ponad 30 GATUNKÓW w tym oplątwy z pąkami kwiatowymi, przebarwione i wiele rarytasów trudnych do zdobycia w bardzo ograniczonych ilościach (gatunki meksykańskie i z Ameryki Południowej)!

Przy zakupie innych roślin za przesyłkę płaci się tylko raz. Przy większych zakupach (powyżej 100 zł) oferujemy atrakcyjne gratisy.

Oferujemy atrakcyjne ceny hurtowe dla kwiaciarni – prosimy o kontakt.
Na życzenie realizujemy kompozycje dowolnej wielkości w domach i biurach.

UWAGA! Rośliny wysyłam Pocztą Polską tylko gdy temperatura na zewnątrz jest ponad 0 stopni Celsjusza, Kurierem przy każdej pogodzie (poza siarczystymi mrozami ;). W opcję kuriera wliczone jest ubezpieczenie!
Po otrzymaniu paczki rośliny należy natychmiast wypakować: delikatnie wyjąć z pudełka wraz z gazetą a następnie ostrożnie odwinąć aby nie uszkodzić, ułożyć w jasnym miejscu i po 10-15 minutach delikatnie zrosić wodą.

i ty mozesz miec owe rosliny w domu balnonie tarasie terrarium
oswiadczam iz rosliny sa dopuszczone do obrotu w RP

Oficjalne forum Polskiego Towarzystwa Miłośników Kaktusów

tillandsie w atrakcyjnych cenach
« dnia: Czerwiec 18, 2012, 16:27:10 »