Hi-Media

Autor Wątek: Cześć :)  (Przeczytany 1321 razy)

Rózia

• Amator
  • *
  • Reputacja: 0
Cześć :)
« dnia: Czerwiec 24, 2011, 18:37:24 »
Jestem Anka, mieszkam blisko Warszawy. Witam wszystkich użytkowników forum :)
Ciężko mi określić, od kiedy interesują mnie kaktusy i sukulenty. Chyba podobały mi się zawsze i pierwsza zauważyła to moja mama, która znosiła mi do domu różne śliczności, potem wsparła ją moja koleżanka. Kaktusów przybywało (mimo, że wiele okazów z różnych powodów odeszło do krainy wiecznej zieloności), a ja zaczynałam się nimi interesować coraz bardziej i zdobywać coraz więcej wiedzy.
Moja kolekcja jest bardzo mała (niestety, mam mało miejsca - jeden parapet :() i nie specjalizuję się w jednym konkretnym gatunku. Jak widać, nie jestem profesjonalistką ani jakimś wielkim hodowcą, ale mam nadzieję się wiele nauczyć dzięki temu forum. Mam nadzieję, że kolekcja będzie rosła, a kiedy przestanę mieszkać z rodzicami kaktusy zkolonizują moje mieszkanie :).

Jeśli chcecie, mogę pokazać moje kaktusy, jak tylko zrobię im sesję fotograficzną  ;D

Oficjalne forum Polskiego Towarzystwa Miłośników Kaktusów

Cześć :)
« dnia: Czerwiec 24, 2011, 18:37:24 »

prhz

• Twój admin
  • Członek PTMK
  • Hodowca
  • Reputacja: 9
Odp: Cześć :)
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 24, 2011, 21:23:24 »
Witamy Cię serdecznie na naszym forum. To że Twoja kolekcja jest mała to nie znaczy, że nie jesteś profesjonalistką. Kiedyś rozmawiając z pewnym kaktusiarzem, na moje pytanie jak zdobywał swoją wiedzę odpowiedział mi, że nie jak się tego spodziewałem z książek (chociaż nie zaniedbywał tego również), ale od "małych hodowców" tych piękności. Wytłumaczył mi, że to właśnie oni wnoszą najwięcej wiedzy poprzez swoje błędy, spostrzeżenia oraz dociekliwość. Więc nie liczy się ilość, a miłość wkładana w ich hodowle ;)  Liczymy na Twój aktywny udział w życiu naszego forum, a w przyszłości może pokusisz się o członkostwo w Polskim Towarzystwie Miłośników Kaktusów ;)