Hi-Media

Autor Wątek: Witam wszystkich  (Przeczytany 1885 razy)

Koranda

• Amator
  • *
  • Reputacja: 0
Witam wszystkich
« dnia: Sierpień 28, 2015, 18:10:58 »
Dzień dobry,

Zarejestrowałam się na forum, ponieważ chciałabym prosić o identyfikację roślinki. Przeszukałam w tym celu kilka źródeł, ale niestety nie znalazłam mojego "okazu", więc pozostało mi szukać pomocy znawców, gdyż chciałabym zapewnić jej właściwe warunki rozwoju. Niestety, chociaż szukałam, nie znalazłam na forum informacji jak mogę dodać zdjęcia do mojego postu. Nie jestem stałą bywalczynią różnych forów, więc sama nie umiem dojść, jak to zrobić. Próbowałam przez "dodaj załącznik", ale nie wyświetliły się. Chciałabym dodać dwa zdjęcia do mojego postu bezpośrednio, bez konieczności rejestrowania się w Fotosiku cokolwiek to jest. Czy istnieje taka możliwość? Napisałam także na e-mail podany w wątku "pomoc" w dziale administratorów, ale dostałam zwrotną informację o błędzie, jesteśmy w kropce, ja i moja roślinka, która pewnie nie jest kaktusem, ale być może jest sukulentem.

Zaczęłam od najbardziej trapiącego mnie problemu, ale oczywiście witam wszystkich serdecznie. Lubię kaktusy i sukulenty, chociaż nie jestem znawczynią. Z mojego punktu widzenia kaktusy rosną same i mają śliczne, zaskakujące kwiaty. Ogólnie mówiąc, w porównaniu do stałych bywalców tego forum, jestem ignorantką.

Dorota

Oficjalne forum Polskiego Towarzystwa Miłośników Kaktusów

Witam wszystkich
« dnia: Sierpień 28, 2015, 18:10:58 »

hen_s

• Członek PTMK
  • Super Hodowca
  • Reputacja: 27
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 30, 2015, 11:09:43 »
Witam,
Jesteśmy tutaj aby pomagać - oczywiście w miarę możliwości i jeśli możemy. Nie ma tutaj super speców, są hodowcy mniej lub bardziej doświadczeni.  ;)

Patrzę w tym momencie: z poziomu "załączniki i opcje dodatkowe" można dołączyć zdjęcia. Po prostu wciśnij pod postem który piszesz linijkę "Załączniki i opcje dodatkowe", załącz swoją fotkę z komputera i gotowe. Pamiętaj jedynie aby plik nie był zbyt duży - możesz go zmniejszyć w dowolnym programie graficznym.

Fotosik jest za darmo, nie trzeba się rejestrować. Ja przeklejam zdjęcia z innego Forum to nawet nie zauważam tych problemów. Może i Ty spróbuj?

« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2015, 11:13:28 wysłana przez hen_s »

maryjan13

• Super Hodowca
  • Reputacja: 10
Odp: Witam wszystkich
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 22, 2015, 22:53:42 »
Ogólnie mówiąc, w porównaniu do stałych bywalców tego forum, jestem ignorantką.

Dorota
Nikt nie rodzi się Dorotko jako znawca.Znawcą ( jako takim ) można zostać po długich latach doświadczeń,oczytaniu w danym temacie,wymianie doświadczeń, itd..
Każdy na tym Forum będzie próbował Ci pomóc w miarę swoich możliwości i wiedzy.
Jeżeli chodzi o wstawianie zdjęć,to może ktoś z krewnych lub znajomych mógłby Ci pomóc.
To naprawdę nie jest znowu taki trudne.Ja wstawiam zdjęcia podobnie jak Henryk,bo przynajmniej nie trzeba się logować,by je zobaczyć.