Hi-Media

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - kołek

Strony: [1]
1
Sprzedam / Odp: Gymnocalycium - sprzedaż
« dnia: Czerwiec 16, 2017, 23:16:29 »
Poproszę o ceny

2
Poszukuję / Odp: Gdzie mogę nabyć kaktusy?
« dnia: Luty 05, 2017, 00:57:23 »
PS. może istnieje osoba prywatna która sprzedaje nadwyżki z własnej hodowli ?

3
Poszukuję / Gdzie mogę nabyć kaktusy?
« dnia: Luty 05, 2017, 00:54:25 »
Czy gdzieś na Śląsku mogę nabyć kaktusy z hodowli? Chodzi mi coś na wzór szklarni państwa Hinzów z Rumi, że mogę przyjechać i w rozsądnych pieniądzach wybrać sobie okazy które mnie interesują? W zasadzie jestem ograniczony właśnie do kaktusów z Rumi i allegro a niestety zamawiając on line nie zawsze jest to czego bym oczekiwał...

Nie wiem czy odpowiedni dział więc w razie czego proszę moderatora o przeniesienie do odpowiedniego.

4
Poznajmy się / Witam wszystkich serdecznie
« dnia: Styczeń 08, 2017, 23:34:20 »
Dzień dobry forumowicze! Od ponad dwóch lat moją nową pasją stały się kaktusy i sukulenty. Do tej pory moje zainteresowanie wiązało się głównie z akwarystyką z którą mam nieprzerwanie do czynienia od prawie 9 lat. W akwarystyce zafascynowany jestem tylko i wyłącznie roślinami dlatego też wszystkie moje akwaria to typowe roślinniaki hi-tec.


Jako, że będąc administratorem częstochowskiego forum akwarystycznego ( akwaczest.pl )  wiem, że najlepiej wiedzę z danej tematyki zdobywa się czytając różne strony internetowe i pytając stąd też tutaj się znalazłem. Planuję dołączyć do grona członków PTMK w sposób bardziej sformalizowany  ;) moja obecna kolekcja kaktusów liczy jak na razie 50 odmian. Łacińskich nazw dopiero się uczę jak również jestem w trakcie rozpoznawania odmian mych kaktusów- będę liczył na pomoc z waszej strony bym mógł w odpowiednim dziale zaprezentować swoje cudeńka.


PS jedno z moich starych akwarii

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/eca64bdc5388d8ea

5
Czy planowana jest w tym roku podobna wystawa na śląsku? Czy istnieje jakiś śląski oddział PTMK? Jak tak to czy znajdę go gdzieś na facebook lub poprzez witrynę WWW?

Strony: [1]