Hi-Media

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - werx12

Strony: [1]
1
Identyfikacja gatunków / Co to za sukulent?
« dnia: Listopad 19, 2017, 16:00:19 »
Witam serdecznie.

Proszę powiedzcie co to za roślinka. Kupiłam ją pod nazwą 'Sukulent', w którymś z marketów, ale to mi zbyt wiele o niej nie mówi.

Z góry dziękuję za pomoc  :)

2
Identyfikacja gatunków / Jaki to kaktus?
« dnia: Marzec 04, 2013, 18:27:47 »
Witam, jestem tu nowa. Bardzo proszę o pomoc w zidentyfikowaniu rośliny. Od dłuższego czasu próbuje znaleźć nazwę, ale z negatywnym skutkiem. Na jednej stronie dowiedziałam się, że jest to Chamaecereus silvestris, ale po wpisaniu nazwy w wyszukiwarkę, okazało się,  że to całkiem inny kaktus. Pomóżcie! Pozdrawiam   ;)


http://zapodaj.net/14f8fb7a95194.jpg.html

3
Poznajmy się / Witam wszystkich miłośników kaktusów :)
« dnia: Marzec 04, 2013, 18:18:17 »
Witam ;) Mam na imię Weronika i jestem początkującą zbieraczką tych pięknych roślin. Jak na razie posiadam tylko 2, ale w najbliższym czasie mam zamiar nabyć ich troszkę więcej. Ostatnio buszując w necie, natrafiłam na kilka odmian kaktusów, tak mnie uraczyły swym wyglądem, że postanowiłam się nimi zainteresować. Nigdy nie zdawałam sobie sprawy, że jest aż tyle odmian. Mam nadzieję miło spędzać czas przy ich pielęgnacji, jak i na forum. Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów  :D

Strony: [1]