Hi-Media

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - basiaamatorka

Strony: [1]
1
Pochwal się! / Takie sobie ale MOJE
« dnia: Styczeń 30, 2015, 12:53:04 »
Dzień dobry, świetnie , że zostałam zachęcona do chwalenia się. Wprawdzie gdzie mi tam do mistrzów, aparat też podlejszy, ale kaktusiki kwitną ! ba, nawet rosną! i to jest w tym wszystkim najważniejsze i najpiękniejsze, no najpiękniejsze jest również to, że jest się przed kim chwalić, że Ktoś łaskawym okiem spojrzy i coś dopowie, a nuż!
Podane nazwy są w  większości rozpoznane przez koleżeństwo z grupy kaktusowej na Fb, jak by co to będę wdzięczna za korektę. Zaczynałam całkiem amatorsko  od marketowców, nie licząc kilku dawnych bywalców parapetu.
No to próbuję dodawać, nie wiem jeszcze czy i gdzie jest miejsce na komentarz do danego zdjęcia.

2
Poznajmy się / Witajcie
« dnia: Styczeń 28, 2015, 19:49:31 »
Miło mi, że mogłam się tu znaleźć wśród p.t. Kaktusiarzy. Jestem emerytką, mieszkam w Opolskiem, w bloku. Niechcący zaczęłam się interesować kaktusami, po prostu moje parapetowe kwiatki uczynne sąsiadki systematycznie suszyły  podczas mojej nieobecności. Kaktusy wytrzymały. No to czemu by nie. Mam ich już sporo ponad 50, większość marketowce, powoli jednak dokupuję już u hodowców. Mam wschodni balkon, nieźle im się tam dzieje. Nawet wiosną ubiegłego roku posiałam mieszanki kaktusowe, rosły świetnie, aż ostatnio załapały chyba suchą zgniliznę, popryskałam, zobaczymy co będzie dalej. Właściwie to opieka nad siewkami mnie tu do was "zagoniła", jak siać to jest pełno porad, ale co potem to już gorzej. Spróbuję wkleić parę fotek na początek - niestety, nie wchodzą , pomimo ze zmniejszyłam rozmiar, spróbuje z jedną. Ale jak dodać nazwy to nie wiem jeszcze.   

Strony: [1]