Hi-Media

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - anndy123

Strony: [1]
1
Ogłoszenia / Arthrocereus rondonianus
« dnia: Luty 13, 2015, 22:52:18 »
Poszukuje Arthrocereus rondonianus mogą być nasiona

2
Ogłoszenia / Pochwal sie swoim najcenniejszym kaktusem
« dnia: Styczeń 28, 2015, 21:06:01 »
Wiele mówimy o różnych kaktusach o ich kwiatach o hodowli jestem ciekawy jakie kaktusy macie najcenniejsze no oczywiście waszym zdaniem i nie będziemy tu oceniać cenę danego osobnika tylko wartość emocjonalną, ja pokażę swojego jest to turbinikaktus vierieckii a dla czego ? bo to mój pierwszy dostałem na 14 urodziny i ma około piędziesiątkę.Nie wierze że mając kilkadziesiąt, kilkaset kaktusów wszystkie traktujecie  tak samo,no nie wiem -może że brzydki,inne ciernie albo przeżył kataklizm.Ja np. straciłem najstarsze egzemplarze po pierwszej powodzi ciężko mi się przyznać potopiły się a ten akurat był za oknem i żyje.Albo jak chcecie może być najdroższy pal licho a co!!!!!

3
Pochwal się! / Moje cierniste dzieci
« dnia: Styczeń 11, 2015, 20:43:12 »
Hoduje kaktusy z przerwami (wyjazdy praca) mam około tysiąca sztuk różnych Zacząłem hodowle od lobivii dla ich kwiatów 90% to kaktusy wyhodowane z nasion będę dodawał zdjęcia jak będę miał trochę czasu na pierwszy rzut moja kolekcja za oknem :)Oto moje dalsze zdjęcia gymnocallicium kupione w Warszawie w centrum handlowym ,notocaktus z nasion z Czech ,lobivia zaplątana była w nasionach wysianychStrony: [1]